Nowy stary zarząd? - jedna zmiana.

2 stycznia odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze za ubiegły rok na którym został wybrany Nowy Zarząd Klubu. W składzie Zarządu Klubu nastąpiła jedna znacząca zmiana. Z funkcji Skarbnika Klubu zrezygnował Marian Pająk.
Zasłużonego działacza naszego klubu na stanowisku skarbnika zastąpi nowo wybrany członek zarządu Rafał Zbiciak.
Przez najbliższe 4 lata nadal na fotelu prezesa zasiadać będzie Piotr Kucharczyk, pracę vice prezesa kontynuować będzie Wiesław Krawczyk. Sekretarzem Klubu pozostał Roman Popowicz. W skład zarządu wszedł jeszcze Sylwester Korgul.
Trenerem seniorów, który przygotowywać zespół będzie do rundy wiosennej jest Mariusz Barszcz. Kierownikiem drużyny i  trenerem grup młodzieżowych Orlik pozostał Justyn Woźniak. Trenerem grup młodzieżowych trampkarz i żak wciąż będzie Łukasz Szymczak.

Nie zmienił się skład komisji rewizyjnej - Krzysztof Kucharczyk, Włodzimierz Wieczorek oraz Wiesław Jurczak.