Pierwszy sparing

KS Błotnica - Sokół Przytyk 0:1
Pierwszy oficjalny sparing podopiecznych Mariusza Barszcza za nami. W meczu rozgrywanym na sztucznej nawierzchni w Białobrzegach padła tylko jedna bramka. W 17 minucie po akcji oskrzydlającej i podaniu piłki równoległej wzdłuż bramki z 8 metra akcję wykończył napastnik Sokoła.
Samo spotkanie było bardzo wyrównane i każda z drużyn powinna zdobyć jeszcze po 2-3 bramki.
Do poprawy rzuty rożne. Na 9 dośerodkowań tylko jedno można uznać za udane
Martwi fakt że na grę kontrolną stawiło się tylko 12 zawodników z czego dwaj piłkarze grali w ramach zaproszenia do wspólnej gry w rundzie wiosennej.
Wspomniani wyżej Emil Stachowiak i Łukasz Pełka zostawili bardzo pozytywne wrażenie.
Bramki 0:1
Strzały 12:8
Strzały celne 6:6
Rzuty rożne 9:1
Skład
Stachowiak (Rogolinski) - N.Michalak, Korgul, Babut, Wójcik- Pełka, K.Debski, Podymniak, Prasek- Barszcz, K.Rogolinski.

W poniedziałek 21 lutego KS Błotnica zagra kolejny mecz kontrolny. Tym razem będą to juniorzy Broni Radom.

Powiązana galeria: