Realizacja wniosku "Szatnia na medal"

W dniu 20 kwietnia 2021 roku Klub Sportowy „BŁOTNICA” podpisał umowę opowierzenie grantu nr I/06/PG/20 ze Stowarzyszeniem LGD „Zapilicze” dla poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 pt. „Szatnia na medal” w zakresie wzmocnienia kapitału społecznego, w tym przez podnoszenie wiedzy społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych, także z wykorzystaniem rozwiązań innowacyjnych.

W wyniku realizacji operacji osiągnięty zostanie następujący cel: Wzmocnienie kapitału społecznego poprzez remont szatni klubu sportowego KS Błotnica . Realizacja projektu przyczyni się do udoskonalenia ogólnodostępnej bazy społecznej dla osób z grup defaworyzowanych tj. osób ze wszystkich grup wiekowych, osób pracujących i bezrobotnych, organizacji pozarządowych i osób niezrzeszonych.

Na ten projekt Klub Sportowy „BŁOTNICA” pozyskał środki finansowe z EFRROW o łącznej wartości 15.000,00 zł .

Link do strony LGD Zapilicze - https://zapilicze.pl/